O Kancelarii

Kancelaria została założona przez Adwokata Łukasza Tutaja, świadczącego pomoc prawną w ramach Izby Adwokackiej w Krakowie, we współpracy z Radcą Prawnym Katarzyną Tutaj, należącą do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Kancelaria obsługuje zarówno przedsiębiorców w różnorakich formach organizacyjnych, jednostki samorządu terytorialnego jak i osoby indywidualne.
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług Adwokat i Radca Prawny prowadzą wszystkie sprawy osobiście, co pozwala na indywidualne podejście do każdego problemu Klienta i dokładną analizę danego tematu.

Przy świadczeniu pomocy prawnej wykorzystywana jest przede wszystkim gruntowna, stale pogłębiana wiedza o aktualnym stanie prawnym w określonych dziedzinach i orzecznictwie sądowym, jak również zdobyte kilkuletnie doświadczenie, głównie w odniesieniu do obsługi prawnej przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego. Ściśle współpracujemy z  renomowanymi kancelariami notarialnymi, doradcami podatkowymi i specjalistami (w tym biegłymi sądowymi) w dziedzinie nieruchomości, ruchu drogowego czy psychologii. Dzięki temu zapewniamy Naszym Klientom kompleksową obsługę związaną z dochodzeniem ich roszczeń i obroną ich praw.